Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, “AK Parti kuruluşundan bu yana hizmet ve eser siyasetinin Türkiye’deki adıdır.” dedi


Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Rauf Yanar ile birlikte, Şehitlik Parkı yanında bulunan Oto Galericiler Sitesi içerisinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Ak Parti il, merkez ilçe ve gençlik kolları yöneticileri ile birlikte gittikleri işyerlerinde esnafların ve vatandaşların sıcak ve samimi ilgisi ile karşılanan Başkan Savran ve Milletvekili Adayı Yanar, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Tüm esnaflara ve vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Savran, “14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ‘kimsesizlerin kimsesi’ şiarıyla yola çıkan AK Parti kuruluşundan bu yana hizmet ve eser siyasetinin Türkiye’deki adıdır. Bu güne kadar AK Parti iktidarında yapılanlar bundan sonraki dönemde yapılacakların en büyük teminatıdır.

Ben bu güne kadar bizleri asla yalnız bırakmayan ve her zaman destekleri ile bizlere güç veren vatandaşlarımızın 14 Mayıs’ta da Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve AK Parti’ye desteklerini sürdüreceklerine gönülden inanıyorum.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir